Aplikácia ochranného gélu
Kategórie: Novinky

Dezinfekcia rúk:

Na dezinfekciu rúk stačí aplikovať 2–3 kvapky roztoku do dlane. Dôkladne rozotrieme na dlaniach, medzi prstami a aj na vrchnej strane ruky. Po aplikácii a zaschnutí ostáva pokožka  hydratovaná a dezinfikovaná.

Prostriedok ostáva na rukách do umytia rúk mydlom.

Odporučenie: Pre 100% účinok je potrebné prostriedok aplikovať minimálne 5 minút pred kontaktom s potencionálne kontaminovaným povrchom.

Pre trvalé bezpečie a zabezpečenie dlhej rezistencie je vhodné použiť dezinfekčný prostriedok aspoň 2 krát za deň. Umytím len vodou sa gél z pokožky nestráca. Opláchnutím pokožky sa gél aktivuje a uvolňuju sa ióny Ag+ Cu+, tie eliminujú riziko náhodnej kontaminácie pokožky. RUVIREX gél nie je na vnútorné použitie.

Dezinfekcia nosa:

Na dezinfekciu nosa stačí aplikovať 1 kvapku roztoku na prst ktorým budeme ošetrovať nos (vstup do dýchacích ciest). Gél rozotrieme medzi prstom a palcom a rozotretým gélom si potrieme nosné dierky a okolie nosných dierok. Prúdením vlhkého vzduchu prúdiaceho z nosa sa gél aktivuje a uvoľňujú sa ióny Ag+ Cu+.

SPÔSOB SKLADOVANIA

RUVIREX nesmie byť vystavený silnejšiemu magnetickému alebo elektromagnetickému poľu, kedy by sa z čiastočiek Ag+ a Cu+ mohli povytvárať zhluky a tým by sa RUVIREX stal nefunkčným. Ochranný gél je  potrebné chrániť pred priamym slnečným žiarením a mrazom.

NEŽIADÚCE ÚČINKY

RUVIREX je bez nežiadúcich účinkov. Nedoporučuje sa používať osobám alergickým na kovy.

OPATRENIA PRI NESPRÁVNOM POUŽITÍ

Po skonzumovaní – náhodnom vnútornom požití – gélu je nutné ústnu dutinu vypláchnuť čistou vodou a vypiť 2 litre čistej pitnej vody. Pri kontakte s očami vypláchnuť oči čistou vodou.

30 použití alebo 30dní

Správna a účinná aplikácia gélu – správne dezinfikovanie.